Fler nyheter från oss

Följ oss på MyNewsdesk.

Följ Bonnier Audio
Kontakt
Följ oss
Kontakt

Bonnier Audio
Box 3159
103 63 Stockholm

Besöksadress: Sveavägen 56
Tel: 08-696 87 60
info@bonnieraudio.se

Order
Bonnierförlagens Kundservice
Tel: 08-696 84 10
Fax: 08-696 83 58
kundservice@bonnierforlagen.se
www.bokrondellen.se
http://kundservice.bonnierforlagen.se


REDAKTION

Johanna Hansen
Förlagschef
Tel: 08-696 84 44
johanna.hansen@bonnieraudio.se

Anna Karin Falck
Redaktör
Tel: 08-696 81 24
annakarin.falck@bonnieraudio.se

Yvonne Wiking
Redaktör
Tel: 08-696 82 26
yvonne.wiking@bonnieraudio.se

Robert Wangeby
Redaktör och producent
Tel: 08-696 80 94
robert.wangeby@bonnieraudio.se

MARKNAD OCH PRESS

Torgny Lundin
Marknadsansvarig fysisk försäljning
Tel: 08-696 80 92
torgny.lundin@bonnierforlagen.se

Anna Riklund
Kund- och kampanjansvarig digital försäljning
Tel: 08-696 80 54
anna.riklund@bonnierforlagen.se

LYSSNARKLUBBEN

Maria Törner-Mason
Redaktionsansvarig Lyssnarklubben
08-696 8534
maria.torner-mason@bonnierforlagen.se

 

 


Bonnier Audio | Box 3159, 103 63 Stockholm | Besöksadress: Sveavägen 56
info@bonnieraudio.se | Telefon 08-696 87 60| Fax 08-696 87 57

Upptäck mer på nätet

 

Stäng popupfönstret

Bildmaterial ur

av

Klicka på bilden för nedladdning av högupplöst bild!


« »

Får endast publiceras i anslutning
till redaktionellt material om .

Fotograf/copyrightinnehavare måste anges
i anslutning till bilden vid publicering.

Vid all annan användning av bilden kontakta
först

The picture cannot be used without a copyright request.
Please contact

Stäng popupfönstret

Pressbilder på

Klicka på bilden för nedladdning av högupplöst bild!


« »

Får endast publiceras i anslutning
till redaktionellt material om .

Copyrightinnehavare/fotograf måste anges
i anslutning till bilden vid publicering.

Vid all annan användning av bilden kontakta
först

The picture cannot be used without a copyright request.
Please contact

Stäng popupfönstret

Stäng popupfönstret

Close this notice
Warning!
Du använder en gammal webbläsare
För att se denna webbplats korrekt måste du uppgradera till en nyare webbläsare.
Get Firefox 3.5
Get Internet Explorer 8
Get Safari 4
Get Google Chrome